Kariera

INFO-STUDIO POSZUKUJE

INFORMATYK /PROGRAMISTA

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój  aplikacji Webowych/Desktop-owych
  • Współpraca z developerem/ z klientem biznesowym
  • Tworzenie i opieka nad dokumentacją aplikacji
  • Dbanie o jakość tworzonego oprogramowania
  • Tworzenie i praca z bazami danych MSSQL
  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji swojej pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka programowania VB.NET, C#, API
  • Znajomość aplikacji Drupal, języka Python, PHP, JavaScript
  • Znajomość platformy e-commerce OpenCart,
  • Znajomość wzorca projektowego MVC

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie m.in. średnie kierunek informatyka
  • doświadczenie w zawodzie informatyk/programista
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem technologii Frontend lub Backend
  • masz zdolności analityczne w zakresie identyfikowania wymagań biznesowych i przekładania ich na rozwiązania IT,
  • jesteś kreatywny i posiadasz umiejętność myślenia twórczego
  • masz pasję, zaangażowanie, inicjatywę w realizacji powierzonych zadań
  • cechuje Cię samodzielność w działaniu ale umiesz również pracować w zespole
  • znasz język angielski na poziomie B1/B2

To zacznij przygodę z naszą firmą INFO-STUDIO